Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Kompletný realitný servis

Profesionálne nafotenie Vašej nehnuteľnosti

Aby sa práve Vaša ponuka odlíšila od konkurenčných ponúk inzerovaných na realitných portáloch či soc. sieťach,  je potrebné uvedomiť si, že jednou z najdôležitejších vecí je kvalitné zdokumentovanie a  prezentácia inzerovanej nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária spolupracuje s profesionálnymi aj tejto oblasti, takže zabezpečujme profesionálne nafotenie a aj 3D virtuálnu obhliadku nehnuteľnosti.

3D virtuálna obhliadka Vašej nehnuteľnosti

Kráčame s dobou a našim klientom ponúkame nadštandardné služby. Sledujeme nové technológie a trendy, vzdelávame sa, chceme ponúkať viac. Virtuálna 3D obhliadka nehnuteľnosti je jedna zo služieb, ktorú pre našich klientov ponúkame zdarma.

Umožní Vám prejsť sa po byte, dome, či pozemku na Vašom telefóne, PC či tablete. Vďaka tomu obhliadku absolvujete v ľubovoľný čas a koľko krát chcete z pohodlia Vášho domova, kaviarne, či počas prestávky na štadióne počas futbalového zápasu.

Najväčšou výhodou tejto technológie je šetrenie času vlastníka aj kupujúceho. Výhodou pre predávajúceho je eliminácia "realitných turistov" a naozaj len skutoční záujemcovia, ktorí si už len po takejto obhliadke často potrebujú dojednať len finančné podmienky kúpy.

Inzercia na realitných portáloch

Pre čo najväčší mediálny dosah predávanej nehnuteľnosti, inzerujeme na najobľúbenejších platených realitných portáloch, sme aktívny na sociálnych sieťach Facebook, Instagram.

Aktívna práca na realitnom trhu

Máme svoje kontakty. Po niekoľkých rokoch v nehnuteľnostiach vieme ako sa správať na realitnom  trhu. Častokrát dokážeme sprostredkovať predaj nehnuteľnosti aj vďaka veľkej databáze našich klientov vo veľmi krátkom čase a dosť často aj bez verejnej inzercie na realitných portáloch.

Právny servis

Prípravu Kúpnych zmlúv aj návrhov na Vklad vlastníckych práv do príslušného katastra nehnuteľností ma na starosti náš advokát zaoberajúci sa realitným právom. Častokrát býva prevod vlastníctva bytu, domu či pozemku komplikovaný z viacerých dôvodov. Preto je pre pocit bezpečia predávajúcich aj kupujúcich klientov dôležité, mať vyváženú Kúpnu zmluvu vypracovanú skúseným advokátom.

Ocenenie nehnuteľnosti pre potreby dedičského konania - zdarma

Ponúkame profesionálne ocenenie nehnuteľnosti pre potreby dedičského konania.
Život prináša so sebou niekedy aj situácie ktoré jednoducho nevieme ovplyvniť, ale je potrebné ich riešiť.
Ocenenie nehnuteľnosti za účelom dedičského konania, ale aj ocenenia za účelom zistenia trhovej ceny Vašich nehnuteľnosti ponúkame zdarma.

Všetky poplatky pri prevode nehnuteľnosti hradíme my. Vy neplatíte nič.

Prevod vlastníctva bytu, domu či pozemku na nových majiteľov je spojený s poplatkami na  Katastri nehnuteľností, s poplatkami za vyhotovenie potvrdenia od Správcu bytového domu o nedoplatkoch, za úradne osvedčené popisy na Kúpnych zmluvách, za vyhotovenia znaleckých posudkov pri kúpe pre financujúcu banku atď.

S nami ale ušetríte, všetky poplatky platíme MY!

  • 66 eur na OÚ katastrálny odbor pri Návrhu na vklad vlastníckeho práva
  • 200 eur za Zrýchlený vklad do katastra nehnuteľností (pri využití služieb nášho hypotekárneho poradcu)
  • 66 eur na OÚ katastrálny odbor pri Návrhu na vklad Záložných zmlúv financujúcej banky
  • 150 eur za vyhotovenie Znaleckého posudku pre financujúcu banku kupujúceho
  • 20 eur za úradne osvedčené podpisy pred notárom na Kúpnych zmluvách